Looks Good Logo
Telefon: Kosmetika: 774 067 955 / Gelové nehty: 775 945 875
 • Po-Pá:8:30-17h
 • So: dle domluvy
 • Ne: Zavřeno
Image
 • Depilace cukrovou pastou

  Depilační cukrovou pastou odstraňujeme chloupky na jakékoli části těla, depilovat můžeme nohy, horní ret, obočí, obličej, bradu, ruce, podpaží, hýždě, okolí prsních dvorců, intimní partie.

  Depilace cukrovou pastou je velmi citlivá k pokožce, na depilovaných partiích poznáte, že zčervenání pokožky zmizí velice rychle. Cukrová pasta nestrhává vrchní vrstvu kůže jako teplý vosk. Po cukrové depilaci se můžete opalovat již druhý den a lze na ni přijít i s opálenou pokožkou. Nevadí, když se dostane na jemnou pokožku rtů či intimních partií. Cukrová pasta se může nanést několikrát na stejné místo, dokud se chloupek neodstraní. Pokud máte problémy se zarůstáním chloupků, ekzémy po depilaci voskem, problémy se žilkami, je pro vás cukrová depilace ta pravá.

  Cukrová pasta je přírodní, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém, proto jsou alergické reakce minimální. Její skvělé vlastnosti spočívají ve výběru kvalitních surovin. Před depilací dezinfikujeme pokožku tonikem, osušíme a případně zapudrujeme pudrem. Teplou cukrovou pastu naneseme na pokožku proti směru růstu, pasta uvolňuje chloupky z ústí folikulu a chloupky se vytrhávají po směru růstu i s kořínky. Proto je tato depilace méně bolestivá a déle vydrží, než jiné depilační techniky.

 • Za jak dlouho chloupky narostou?

  To je velmi individuální, záleží na hormonální aktivitě a typu chloupků. Obvykle bývá pokožka hladká 2 týdny, poté začnou chloupky vyrůstat a zhruba po měsíci můžete depilaci znovu provést. Někomu chloupky narostou po třech týdnech a někomu až po dvou měsících.

 • Doporučujeme: -
  1. nechat před depilací chloupky narůst do délky 5 mm
  2. pokud máte na nohou zarostlé chloupky a suchou pokožku udělejte si před depilací peeling
  3. nemazat se před depilací tělovým mlékem nebo výživným krémem
  4. nepoužívat deodorant na podpaží
  5. neopalovat se v den depilace na slunci ani v soláriu
  6. nechodit po depilaci tentýž den do bazénu či na koupaliště


  Obvykle po depilaci cukrovou pastou chloupky ubývají, jsou jemnější, protože se vytrhnou i s kořínky.
  Depilace ŽEN Cena: Depilace MUŽI Cena:
  Brazilská depilace 580 Kč --
  Třísla 250 Kč -- Třísla 300 Kč
  Celé nohy 550 Kč -- Celé nohy 700 Kč
  Lýtka 250 Kč Lýtka 350 Kč
  Celé ruce 250 Kč Celé ruce 400Kč
  Předloktí 250 Kč Předloktí 300 Kč
  Podpaží 270 Kč Podpaží 250 Kč
  Horní ret, tvář 90 Kč
  Celé tělo 1500 Kč Celé tělo 1500 Kč
 • Depilace voskem

  Depilace pomocí teplého vosku je velmi účinná depilační technika. Oproti depilaci pomocí epilátoru je tato metoda rychlejší, méně bolestivá a nedochází u ní k přetrhávání a zarůstání chloupků. Pokožka je méně podrážděná, chloupky postupně řídnou a zjemňují se.

  Pro depilaci používáme vosk nejvyšší kvality, protizánětlivé ošetření pokožky speciálními přípravky před a po depilaci.Pokud má být depilace opravdu kvalitní, měla by být minimální délka chloupků 5 mm. V opačném případě by mohlo dojít k tomu, že se všechny chloupky na depilační pásky nezachytí, čímž nebude pokožka dokonale hladká.

  Bezprostředně po depilaci voskem není vhodné vystavit pokožku slunečním paprskům, chlorované vodě v bazénu ani nepožívat mastný krém, make-up. Dopřejte jí alespoň 24 hodin na zklidnění. Odměnou vám bude hladká a zdravá pokožka bez chloupků.

 • Pro depilaci intimních míst doporučuji spíše depilaci cukrovou pastou.

  První depilace může být velmi bolestivá, dobré je, že chloupky pak rostou měkčí a dají se snadněji vytáhnout. Čím častěji docházíte na depilaci, tím je to snadnější a méně bolestivější. S cílem minimalizovat bolest, jděte do salónu opětovně ve chvíli, kdy chloupky dorůstají do délky 5 mm. Interval návštěv je velmi individuální. Záleží na tom, jak rychle chloupky rostou.

 • Doporučujeme: -
  1. nechat před depilací chloupky narůst do délky 5 mm
  2. pokud máte na nohou zarostlé chloupky a suchou pokožku udělejte si před depilací peeling
  3. nemazat se před depilací tělovým mlékem nebo výživným krémem
  4. nepoužívat deodorant na podpaží
  5. neopalovat se v den depilace na slunci ani v soláriu
  6. nechodit po depilaci tentýž den do bazénu či na koupaliště


  Ošetření: Popis: Cena
  Epilace horního rtu Zdarma při kosmetickém ošetření 40 Kč
  Hýždě 250 Kč
  Epilace horních končetin 240 Kč
  Spodní záda 140 Kč
  Epilace stehen 300 Kč
  Epilace lýtek 230 Kč
NAHORU