Looks Good Logo
Telefon: Kosmetika: 774 067 955 / Gelové nehty: 775 945 875
 • Po-Pá:8:30-17h
 • So: dle domluvy
 • Ne: Zavřeno
Image
 • Profesionální líčení s poradenstvím

  Na svých kurzech BASIC MAKE-UP ,KURZ SVATEBNÍHO A VEČERNÍHO LÍČENÍ A KURZ PHOTO MAKE-UP, které jsem absolvovala v PROFESIONÁLNÍ ŠKOLE LÍČENÍ jménem SURFACE pod vedením známé vizážistky Lucii Gibodové jsem získala perfektní znalosti a dovednosti od základů až po nejpokročilejší techniky. Naučila jsem se dokonale kamuflovat nedokonalosti a stínovat obličej pomocí make-upů, korekce různých typů obličejů, použití rozličných konzistencí produktů a technik zpracování podkladu.

  Umím správně nalíčit jakýkoliv typ očí, abych podtrhla jejich krásu. Naučila jsem se líčit linky, tvarovat obočí a líčit rty. Zdokonalila jsem se v různých stylech líčení, technikách a postupech. Líčení trvá asi 90 min.

 • Lifting obličeje

  Lifting-vyhlazovací masáž obličeje. Nová manuální metoda vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem. Jistě je Vám znám pojem lifting jako operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky. Ve světě je velmi populární manuální terapie (lifting obličeje), který využívá pouze masáže. Lifting obličeje je oblíben z důvodů ihned viditelných účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Lifting obličeje působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Výraz obličeje znázorňuje, v jakém jste psychickém stavu.

  Velmi vytížení jedinci mají strhaný a unavený výraz. Liftingem dokážeme tento výraz obličeje odstranit, pomůžeme klientovi i psychicky (je to z důvodu mnoho reflexních zakončení na obličeji, ne mnoho partií bývá tak citlivá jako právě v obličej). Dokážeme tedy nejen krásně vypnout pokožku, ale i navodit pocit pohody a harmonie, což se zobrazí na větším sebevědomí a spokojenosti klienta. Reflexní účinek je zde výrazný a přispívá z 80% celkovému zlepšení psychiky metodou liftingu obličeje.
  Tato liftingová masáž brání stárnutí pleti, vzniku vrásek, podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, má pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji.

Kosmetické ošetření Popis ošetření Délka Cena: Poznámka:
Profesionální líčení s poradenstvím - 90min 750 Kč
Svatební líčení zahrnuje i zkoušku v salonu 90min 1300 Kč možnost lepení řas za cenu 150-350 Kč dle typu značky)
Líčení večerní a plesové zahrnuje i zkoušku v salonu 90min 700 Kč možnost lepení řas za cenu 150-350 Kč dle typu značky)
Líčení pro profesionální fotografie včetně lehké úpravy účesu a lepení řas 90min 1000 Kč možnost lepení řas za cenu 150-350 Kč dle typu značky)
Lifting obličeje Lifting-vyhlazovací masáž obličeje 90min 530 Kč -
NAHORU