Looks Good Logo
Telefon: Kosmetika: 774 067 955 / Pedikúra: 603840647
  • Po-Pá:8:30-17h
  • So: dle domluvy
  • Ne: Zavřeno

Náš tým profesionálek

Pro Vás jen ty nejlepší.

Linda Horníková

Po absolvování kosmetického kurzu jsem byla připravena vstoupit do světa kosmetiky. Nejen, že jsem zvládala kosmetické úkony, ale disponovala jsem i vědomostmi z oblasti anatomie a fyziologie člověka. Také jsem ovládala znalosti o kosmetických přípravcích, líčení, které se využívají mimo kategorii zdravotnická zařízení, do které patří lázně, fitness centra a další regenerační zařízení.

Po absolvování kosmetického kurzu jsem byla připravena vstoupit do světa kosmetiky. Nejen, že jsem zvládala kosmetické úkony, ale disponovala jsem i vědomostmi z oblasti anatomie a fyziologie člověka. Také jsem ovládala znalosti o kosmetických přípravcích, líčení, které se využívají mimo kategorii zdravotnická zařízení, do které patří lázně, fitness centra a další regenerační zařízení. Kromě toho zvládám ruční masáž obličeje, krku a dekoltu. Klientům radím při výběru vhodných kosmetických přípravků pro jejich každodenní péči o pleť podle typu pleti. Kromě výše uvedených služeb nabízím i barvení obočí, řas, parafínové zábaly nebo depilaci.

Díky absolvovaným kurzům (Basic Make-up kurz, Kurz večerního líčení apod.) ovládám velkou škálu možností, jak pomoci zákazníkovi, aby vypadal v důležitý den co nejkrásněji, ať už se jedná o svatbu, promoci nebo ples. Dokážu profesionálně kamuflovat a stínovat obličej pomoci make-up, korekci různých typů obličeje. Využívám rozdílných konzistencí produktů a technik zpracování podkladu. Umím podtrhnout krásu každé ženy při líčení očí, očních linek, vytvarování obočí a líčení rtů. V průběhu své praxe se zdokonaluji v různých stylech, technikách i postupech líčení.

Po absolvování kurzu jsem schopna klientkám vytvořit jakýkoliv společenský účes, který si vymyslí, ať už se jedná o jednoduché vlny, hladké drdoly, drdoly volného stylu nebo bohatě zdobený účes. Absolvování těchto hodin byl pro mě velkým přínosem, protože úprava účesu je nedílnou součástí práce vizážistky. Patří do celkového vzhledu klientek, aby si přišly krásné, sebevědomé a spokojené se svým vzhledem. Vzhledem k tomu, že dokáži celý look zajistit sama, nemusím zaměstnávat zaměstnance.

V nejbližší době si plánuji vzdělání a dovednosti dále rozvinout v kurzech Balneo zábaly a Lymfodrenáže obličeje.


- Linda Horníková

NAHORU