Looks Good Logo
Telefon: Kosmetika: 774 067 955 / Pedikúra: 603840647
 • Po-Pá:8:30-17h
 • So: dle domluvy
 • Ne: Zavřeno
Image
 • Kosmetické studio Linda´s Beauty - Sothys

  NOVÝ ZÁŽITEK VAŠICH SMYSLŮ...

  Neváhejte vstoupit do světa dokonalé péče o vaši pleť a tělo. V našem salonu naleznete klid, harmonii, profesionalitu a krásu! Pečující rituály Sothys Paris budou pohlazením pro vaše tělo i duši a budete je vnímat všemi smysly.
  Francouzská značka SOTHYS Paris patří k nejexkluzivnějším světovým kosmetickým značkám, a to díky účinnosti svých kosmetických výrobků a celkové filozofii komplexního přístupu. Profesionální tělová a obličejová ošetření SOTHYS Paris jsou založená na souznění účinků specifických aktivních složek a patentovaných exkluzivních manuálních technik. Srdcem těchto ošetření je modelážní technika Digi-Esthétique®. Je inspirována masážními technikami západu a Orientu; kombinuje tlaky prstů, masáž a odvodňování. Posiluje účinnost a výsledky aplikovaných produktů, intenzivním relaxačním účinkem odbourává stres, zlepšuje cirkulaci energie a revitalizuje pleť.

 • ZÁKLADNÍ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ SOTHYS

  Základní péče je přizpůsobená konkrétním potřebám pleti v závislosti na jejím typu. Všechny produkty obnovují nebo udržují rovnováhu pleti. Základní ošetření obsahuje jemné odstranění make-upu, úpravu obočí, v případě zájmu hloubkové čištění pleti, gomáž a zkrácenou masáž obličeje.

 • Katalog ke stažení Rituál krásy

  Kosmetické ošetření Popis ošetření Cena:     Délka
  „Klasická „ základní péče-SOTHYS Nepostradatelný základ k získání a udržení si krásné a zdravé pleti. 1050 Kč 75min
  Ošetření pro suchou pleť SOTHYS - 1050 Kč 60min
  Ošetření pro citlivou a reagující pleť SOTHYS - 1050 Kč 60min
  Ošetření mastné pleti s problémy SOTHYS - 1050 Kč 60min
  Ošetření pro pleť s křehkými kapilárami SOTHYS - 1050 Kč 60min
  Hydratace pleti SOTHYS - 1050 Kč 75min
  Zpevnění pleti SOTHYS - 1050 Kč 75min
 • SPECIFICKÁ KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ SOTHYS

  -

  Nadstandartní ošetření pleti pro celkovou obnovu pleti, projasnění a omlazení. Spojení medicíny a kosmetické odbornosti. Pro celkovou obnovu pleti nebo jako příprava pro intenzivní kúry. Udržuje rovnováhu pleti a dodává jí pocit komfortu. Soin peeling resurfaçant pro intenzivní obnovu pleti je založen na dvou známých exfoliačních metodách: chemická exfoliační metoda (eliminuje mrtvé buňky a stimuluje obnovu nových buněk) a mechanická exfoliace (systematicky a postupně eliminuje mrtvé buňky na povrchu pleti). Výsledek: okamžitý efekt s dlouhodobým účinkem (všechny typy pleti kromě citlivé). Výsledky jsou viditelné už po 1 ošetření: pleť je čistá, jemná, sjednocená, zářivá.

 • Oční péče -

  Nový program oční péče Sothys pro viditelně mladší vzhled vašich očí a unikátní masáž ledovými porcelánovými lžičkami. Oční kontury jsou nejtenčím a nejkřehčím místem na vašem těle. Bez ohledu na to, kolik je Vám let, odráží celkový stav organismu, únavu, stres. Profesionální péče o oční kontury pomáhá ve 4 krocích zahladit jakékoliv projevy stárnutí.

 • Péče pro muže -

  Relaxační a detoxikační rituál speciálně vytvořený pro mužskou pleť. Toto ošetření kombinuje detoxikaci s efektivním posílením, zpevněním a hydratací pleti. Pečující rituál pro detoxikaci a dodání energie pleti. Nové ošetření speciálně vytvořené pro muže zahrnuje čištění pleti, obnovu komfortu pleti a péči pro dokonalý vzhled mužské pleti.

 • INTENZIVNÍ SALONNÍ PÉČE SOTHYS

  Energizující program se sibiřským ženšenem -

  Nová generace péče, která znovu dobije pleťové buňky energií, zregeneruje a rozjasní vaši pleť. Rostlina se zázračnou účinnou látkou rostoucí ve studené půdě na daleké Sibiři, je pro nás cenná díky své schopnosti přizpůsobovat se potřebám pleti. Intenzivní ošetření, které detoxikuje vaší pleť a znovu obnoví energii v buňkách.

 • Colagene hyaluronique™ -

  Anti-aging program přizpůsobený potřebám klienta. Objevte Collagene Hyaluronique ™, první anti-age intenzivní ošetření přizpůsobené ne věku, ale skutečnému stáří vaší pleti. Profesionální kúra, spojená s exkluzivní technikou modeláže, zajistí opravdový účinek.

 • Hydra 3HA NOVINKA! -

  Optimální hydratace je klíčem k zachování vaší krásy. Toto luxusní ošetření bylo speciálně navrženo tak, aby vyhovovalo potřebám hydratace všech typů pleti. Ošetření s protokolem o 6 fázích, exkluzivní masážní technikou Digi-Esthétique® , trojnásobnou kyselinou hyaluronovou a nejmodernější generací dalších hydratačních aktivních látek. Již po 1. ošetření se pleť bude cítit nasycená a posílená.

 • Katalog ke stažení Rituál krásy

  Kosmetické ošetření Popis ošetření Cena:     Délka Poznámka:
  Cílená péče o oční kontury SOTHYS Speciálně vytvořený program s vysokou ochranou očních kontur.Okamžitě redukuje známky únavy a stárnutí. 800 Kč 50min V rámci kosmetického ošetření 490 Kč
  Soin peeling resurfacant SOTHYS Peeling pro obnovu pleti .Ošetření je vhodné pro stresovanou ,vrásčitou a unavenou pleť. 1300 Kč 80min 1500 Kč s vitaminem C
  Hydra 3 HA.TM kyselina hyaluronová-SOTHYS Intenzivní hydratační ošetření dodá pleti pocit pohodlí a dodá jí „absolutní“ pocit hydratace. 1800 Kč 90min 2250 Kč s cílenou péčí o oční kontury
  Rozjasnění pleti s vyrovnáním pigmentu s vitaminem C-SOTHYS Pro pleť ,která hledá dvojí účinek :projasnění a specifickou péči na pigmentové skvrny.Pleť je sjednocená a zářivá ,září mládím a svěžestí. 1400 Kč 90min -
  Pánská péče SOTHYS Základní obličejová péče pro posílení a detoxikaci mužské pleti ,která je kombinací relaxace a účinnosti pro získání odolnější a krásnější pleti. 1050 Kč 75min -
  Salonní ošetření se sibiřským ženšenem SOTHYS Intenzivní ošetření pro odhalení mladistvého vzhledu pleti obnovením její záře a jasu. 1900 Kč 90min -
  Ošetření pro citlivou pleť se SPA termální vodou - 1350 Kč 50min -
  Ošetření pro normální a smíšenou pleť SOTHYS - 1000 Kč 60min -
NAHORU