Looks Good Logo
Telefon: Kosmetika: 774 067 955 / Pedikúra: 603840647
  • Po-Pá:8:30-17h
  • So: dle domluvy
  • Ne: Zavřeno
Image
  • Lifting obličeje

    Lifting-vyhlazovací masáž obličeje. Nová manuální metoda vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem. Jistě je Vám znám pojem lifting jako operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky. Ve světě je velmi populární manuální terapie (lifting obličeje), který využívá pouze masáže. Lifting obličeje je oblíben z důvodů ihned viditelných účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Lifting obličeje působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Výraz obličeje znázorňuje, v jakém jste psychickém stavu.

    Velmi vytížení jedinci mají strhaný a unavený výraz. Liftingem dokážeme tento výraz obličeje odstranit, pomůžeme klientovi i psychicky (je to z důvodu mnoho reflexních zakončení na obličeji, ne mnoho partií bývá tak citlivá jako právě v obličej). Dokážeme tedy nejen krásně vypnout pokožku, ale i navodit pocit pohody a harmonie, což se zobrazí na větším sebevědomí a spokojenosti klienta. Reflexní účinek je zde výrazný a přispívá z 80% celkovému zlepšení psychiky metodou liftingu obličeje.
    Tato liftingová masáž brání stárnutí pleti, vzniku vrásek, podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, má pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji.

Kosmetické ošetření Popis ošetření Délka Cena: Poznámka:
Lifting obličeje Lifting-vyhlazovací masáž obličeje 90min 490 Kč -
NAHORU